СУСПІЛЬСТВО
Міська рада Кропивницького відстояла свої права у Верховному Суді України
- Останнє оновлення: 03 вересня 2019
Верховний Суд України відмовив у задоволенні касаційної скарги колективного підприємства «Центр-Готель».

Про це рішення повідомив сьогодні, 3 вересня, начальник управління комунальної власності міської ради Кропивницького Олег Колюка.
Раніше Господарський суд задовольнив позовні вимоги управління комунальної власності міської ради Кропивницького до колективного підприємства "Центр-Готель", що орендує приміщення готелю "Київ". Згідно нього внесено зміни до договору оренди, укладеного ще 8 вересня 1994 року. А саме, розмір орендної плати за користування приміщеннями готелю "Київ" для підприємства "Центр-Готель" зріс до майже 1 мільйона 200 тисяч гривень на місяць.
До цього орендарі за користування нерухомістю в центрі міста площею в 7711 квадратних метрів сплачували близько 10 тисяч гривень на місяць.
Тож тепер колективне підприємство «Центр-Готель», згідно найвищої судової інстанції, сплачуватиме справедливу орендну плату за користування комунальним майном.
http://www.kr-rada.gov.ua
