СУСПІЛЬСТВО
Чорна і біла сторона одного питання: як кропивничани ставляться до доброчинних внесків
- Останнє оновлення: 04 вересня 2019
Платити чи не платити – це питання щороку постає перед усіма батьками школярів і дошкільнят не лише Кропивницького, а усієї країни.
Офіційно освітні заклади мають бути обладнані всім необхідним. Однак, списки оголошених потреб щомісяця можуть зменшувати батьківський гаманець на кілька десятків, а то і сотень гривень. Про це йдеться у сюжеті ТСН.
Відомо, що обов’язок забезпечення навчального закладу відповідно до законодавства покладається на засновників (громаду, органи управління), на балансі яких перебуває відповідний навчальний заклад. Та в соцмережах постійно виникають пости з приводу того, хто і скільки здає.

Адже як би влада не розповідала про повну організацію навчального процесу, батьки неодноразово стикалися із ситуаціями, коли на власні очі бачили фінансову безпорадність закладів, до яких ходять їхні діти.
Тож, де проходить та невловима межа між поборами та доброчинністю, кожен має визначити для себе сам. Адже одні сприймають це як благо для своїх дітей, а інші – як вимагання.
