СУСПІЛЬСТВО
Листоношу, яку кілька днів шукали на Кіровоградщини, знайшли у тяжкому стані (ДОПОВНЕНО)
- Останнє оновлення: 04 вересня 2019
Як вже повідомлялось, у сомережі з’явилося повідомлення, що зниклу у Бобринці Лілію Лашкул знайшли у тяжкому стані.
За інформацією прес-служби У ДСНС в області 3 вересня близько 18.00 начальникові 24-ї ДПРЧ м. Бобринець У ДСНС в області майору служби цивільного захисту Олександру Виннику, який перебував у відпустці, зателефонував товариш та повідомив, що у лісопосадці побачив тіло людини. Самостійно він не наважився підходити та попросив допомоги, щоб з’ясувати стан людини.
На місці події вони виявили громадянку у напівпритомному стані, без видимих ознак тілесних ушкоджень, яка лежала на землі у лісосмузі неподалік м. Бобринець. Це була жінка-листоноша. Олександр викликав поліцію та медиків і до їхнього прибуття перебував біля постраждалої.
Обставини події встановлюють правоохоронці.
