СУСПІЛЬСТВО
Чому мешканці Кропивницького виступають проти будівництва нової дороги
- Останнє оновлення: 10 вересня 2019
У Кропивницькому мешканці вулиці Левицького вважають недоречним, на їхню думку, розширення проїжджої частини поруч із їхніми оселями.

Із такою заявою вони звернулися до депутатів міської ради сьогодні, 10 вересня.
«Ми просимо залишити нашу вулицю односторонньою. Адже її розширення призведе до збільшення потоку транспорту та сильнішого забруднення навколишнього середовища. Не можна за рахунок здоров’я одних, полегшити життя іншим», – йшлося у зверненні.
Міський голова, коментуючи заяву, зазначив, що треба дати повне роз’яснення містянам, аби вони зрозуміли, що робота влади міста будується на принципах служіння народові та його інтересам. Адже навряд хтось хоче зробити гірше для міста та ще й за бюджетні кошти.
