20вересня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Щоб не були як пральні дошки: міський голова Кропивницького наказав комунальникам активніше ремонтувати дороги

СУСПІЛЬСТВО

Щоб не були як пральні дошки: міський голова Кропивницького наказав комунальникам активніше ремонтувати дороги

Ремонт доріг у Кропивницькому триватиме в активному темпі. Таке завдання поставив комунальникам міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

09.19.18

«Я просив би контролювати цей обсяг роботи щоденно. Щоб не вийшло так, що ми тут чотири квартали покладемо нове дорожнє полотно, а далі — як були пральні дошки, так і залишаться», - зауважив міський голова.

Під контроль міська влада має взяти і технічний стан всіх мостів Кропивницького. Адже деякі з них не ремонтувались по кілька десятків років і потребують особливої уваги.

«Ми ж минулого року ремонтували вперше за 20 років пішохідний міст через Інгул у центрі міста. Чого про заміну залізного настилу тоді не подумали? А стовпчики знову де поділись внизу? – звернув увагу Андрій Райкович. – Гіркий досвід інших міст нас теж має вчити. Добре, що ми до кінця місяця завершимо капітальний ремонт шляхопроводу по провулку Об’їзному, який фактично в аварійному стані працював 20 років. Але це не дає нам права спочивати у холодочку. На наступний рік заплануйте нагальні роботи по кожному такому об'єкту», - зауважив очільник міста.

Фото: http://www.kr-rada.gov.ua