21січня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Звільненому з російського полону жителю Кіровоградщини присвоїли звання «Почесний громадянин міста»

СУСПІЛЬСТВО

Звільненому з російського полону жителю Кіровоградщини присвоїли звання «Почесний громадянин міста»

Старший матрос Військово-Морських Сил Збройних Сил України Андрій Артеменко, який 7 вересня повернувся в Україну з російського полону, став почесним громадянином рідного міста Новоукраїнка.  

09.19.21

Таке рішення напередодні ухвалили депутати на засіданні Новоукраїнської міської ради, повідомляє Суспільне.

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний розповів, що подання до міської ради про присвоєння звання почесного громадянина розглядають один раз на рік до Дня міста.

«У нас домовленість з депутатами була на останній черговій сесії, що якщо до дня міста його (Андрія Артеменка. – Ред.) відпускають, звільняють, то ми проводимо позачергову сесію. Ті люди, які не змогли бути на ній присутні, – аграрії, які в полі, вони абсолютно також висловили свою підтримку, і сказали, що якщо не вистачатиме голосів, то ми кинемо поле, приїдемо, проголосуємо, підтримаємо», – поділився подробицями депутатських розмов очільник Новоукраїнки.

Олександр Корінний зауважив, що на сесії депутати підтримали це рішення одноголосно.

«Є президентська програма, що передбачає ряд пільг, які вони отримають як  вояки Збройних Сил України. Ми ж більш відзначали його, як жителя громади, який вчинив подвиг, не дивлячись на тиск, певні моральні, а, можливо, й фізичні тортури (ми цього ще не знаємо), не визнав себе злочинцем, визнав себе полоненим країни, мужньо тримався під час обстрілів», – пояснює Новоукраїнський міський голова.

Окрім того, в міській раді обіцяють, що в разі, якщо Артему необхідна буде допомога в лікуванні чи матеріальна підтримка, влада не залишить його осторонь.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся обмін утримуваними Україною і Росією полоненими у форматі «35 на 35».

     Читайте також: Родинні обійми: Кіровоградщина пишається своїми героями (ФОТО)

Зустрічаймо: літак із українськими військовополоненими вилетів з аеропорту

Допоможіть звільнити полонених українців: Наталя Мокряк звернулася до світової спільноти