17квітня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницький: архів допомагає реалізовувати краєзнавчі проєкти (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницький: архів допомагає реалізовувати краєзнавчі проєкти (ФОТО)

2019 09 22 18 43 07 931

Днями у державному архіві Кіровоградської області спільно з обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського провели науково-практичний семінар «Інформаційно-технологічні ресурси Державного архіву Кіровоградської області у процесі реалізації краєзнавчих проектів закладів освіти і місцевих громад».

2019 09 22 18 44 00 782

"Захід організували  для керівників краєзнавчих гуртків та музеїв при закладах освіти області. Відкрили семінар директор ДАКО Олег Бабенко та керівник Центру розвитку місцевого самоврядування Олег Яременко. В обговоренні проблем, пов’язаних з віртуальними та реальними  можливостями архіву щодо співпраці з педагогами-краєзнавцями, формами й методами поповнення фондів з історії освіти та діяльності відомих педагогів, а також з інших практичних питань, пов’язаних з архівними документами, виступили співробітники архіву Тетяна Гончарова, Андрій Кривуляк, Лілія Маренець,  Вадим Колєчкін та інші", – розповіла методист науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського Лариса Гайда.

На її думку вдало склалася й практична частина заходу, що допоможе педагогам-краєзнавцям більш впевнено й результативно працювати в умовах створення нових територіальних громад тощо.

 Федір Шепель,

фото автора