СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині нарешті заасфальтували дорогу через гідроспоруду, що з’єднує дві частини міста
- Останнє оновлення: 27 вересня 2019
Вчора, 26 вересня, в Благовіщенську дорожники завершили укладку асфальтобетону на мосту, на який із нетерпінням чекають містяни.
Про це повідомляють на сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації.
Також там облаштували тротуар для пішоходів. До цього, дорожники однієї із філій ДП «Кіровоградський облавтодор» укріпили основу дорожнього полотна.

Нагадаємо, гідротехнічна споруда у місті Благовіщенське з’єднує 2 частини міста. Замовником будівництва гідроспоруди є управління капітального будівництва ОДА. Замовником робіт із асфальтування виступила Благовіщенська міська рада.

Читайте також:
Кіровоградщина: на аварійній гідротехнічній споруді вже встановили два каркаси арматури
На Кіровоградщні перехід, зруйнований великою водою, відновлять до вересня
Водіям Кіровоградщини через аварійну дамбу доводиться долати зайвих 12 кілометрів
