09квітня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Поліцейським Кропивницького перепало за неконтрольовані «стихійку» та парковки

СУСПІЛЬСТВО

Поліцейським Кропивницького перепало за неконтрольовані «стихійку» та парковки

Вулиці Кропивницького вщент засипані листям.

04 10

Такі висновки після об’їзду міста зробив сьогодні, 4 листопада, під час апаратної наради у міській раді Андрій Райкович.

Він дав доручення звернутися до власників підприємств різних форм власності, мешканців багатоповерхівок та приватного сектору щодо організації суботника чи то санітарної години, а управлінню ЖКХ – вивести на вулиці всю техніку, аби навести лад в обласному центрі.

Очільник міста зазначив, що до цієї справи також мають долучитися поліцейські. Адже через суцільні парковки у центральній частині міста спецтехніка не має змоги виконувати свою роботу.

«Сьогодні листя, а незабаром сніг. Обабіч Великої Перспективної жодного вільного метра немає від машин, що стоять припарковані. Ви що, не можете встановити обмежувальні знаки і провести відповідні дії?», – наголосив посадовець.

Також правоохоронцям дісталося за неконтрольовану стихійну торгівлю.

Андрій Райкович переконаний, що лише їхня принципова позиція і щоденний контроль зможуть кардинально змінити цю ситуацію.

«Необхідно взятися і прибрати стихійників із периметру ринків. Це також зона вашої відповідності і контролю, тож давайте разом виконаємо покладені на нас функції», – звернувся міський голова.