11липня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому назвали лідерів обласного парламенту дітей

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому назвали лідерів обласного парламенту дітей

Вчора, 14 листопада, у сесійній залі обласної ради пройшло пленарне засідання ІV сесії ХІІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей. На ньому, зокрема, за результатами рейтингу відзначили найактивніших учасників учнівського самоврядування.19 11 101

 

Юних парламентарів привітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Він відзначив системність роботи учнівського самоврядування на Кіровоградщині та важливість участі молоді у вирішенні актуальних проблем підростаючого покоління.

19 11 102

Кращих районних та міських парламентів дітей відзначили дипломами обласного центру дитячої та юнацької творчості. Зокрема, за результатами рейтингової оцінки лідерами стали юні парламентарі з  Новоукраїнської ОТГ та міста Кропивницького.

19 11 103

Під час сесійного засідання заслухано звіт про діяльність обласного парламенту дітей в міжсесійний період та обговорено форми роботи. Також заслухано звіти депутатів з тематики: «Учнівське самоврядування як дорожня карта саморозвитку», «Районна рада та районний парламент дітей: досвід та ініціативність в роботі органів самоврядування дорослих та дітей», «Булінг і молодіжне середовище. Захист і закон», «Самоосвіта – новий тренд чи вимога часу», «Про результати дослідження визначення потреб підлітків Кіровоградської області».

http://www.kr-admin.gov.ua