03липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому трьом підозрюваним у загибелі людей на виробництві обрали запобіжний захід

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому трьом підозрюваним у загибелі людей на виробництві обрали запобіжний захід

Кіровський районний суд міста Кропивницького розглянув клопотання слідчого, погоджене з процесуальним прокурором, щодо обрання трьом підозрюваним у смерті працівників на виробництві запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 20 01 59

Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

Незважаючи на те, що прокуратура наполягала на триманні підозрюваних під вартою, суд постановив застосувати до всіх затриманих фігурантів резонансного кримінального провадження міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Наразі на зазначену ухвалу готують апеляційну скаргу, в якій прокуратура наполягатиме на обранні вказаним особам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, трагічна подія сталася, 10 січня 2020 року, в обласному центрі. Полтавські працівники виконували вантажні роботи на території фірми «Кернел». При випробовуванні залізобетонних паль, відбувся злам палі, яка при падінні смертельно травмувала двох працівників фірми-підрядника 1967 та 1978 років народження.

Затримано трьох осіб – директора підприємства, яке є замовником на проведення робіт та двох осіб підприємства, яке є фактичним виконавцем робіт. Усім підозрюваним оголошено підозру за ч.2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт на виробництві з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей) Кримінального кодексу України.

Фото: https://agropolit.com

Читайте також: Правоохоронці Кіровоградщини розслідують кримінальне провадження за фактом загибелі працівників під бетонною конструкцією