29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Експосадовця Кіровоградщини суд відправив під нічний домашній арешт

СУСПІЛЬСТВО

Експосадовця Кіровоградщини суд відправив під нічний домашній арешт

Учора, 27 січня, Заводський районний суд Миколаєва обрав запобіжний захід ексначальнику головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацiй в Одеськiй областi Вiктору Федорчаку.

28 6

Колишньому керівникові ДСНС Кіровоградської області iнкримiнують службову недбалiсть у зв'язку з низкою трагiчних пожеж в Одесi.

Вирок суду – домашній арешт із 19.00 до 07.00.

28 7

Довідково. 14 сiчня Федорчаку оголосили про пiдозру у вчиненнi злочину, передбаченого ч.2 ст.367 (службова недбалiсть, що спричинила тяжкi наслiдки) КК України. Перебуваючи на службовій посаді, вiдповiдальною за здiйснення державного нагляду у сферi пожежної та техногенної безпеки, Федорчак не належним чином виконував свої службовi обов'язки. У результатi в 2017-2019 роцi на територiї Одеси сталося чотири масштабнi пожежi з людськими жертвами: у мунiципальному дитячому таборi "Вiкторiя", у Львiвськiй обласнiй психiатричнiй лiкарнi на Академiка Воробйова, в готелi "Токiо Стар" на Водопровiднiй i в примiщеннi Одеського коледжу економiки, права i готельно-ресторанного бiзнесу на Троїцькiй, 25.

https://news.pn