08квітня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У пошуках бренду: на Кіровоградщині провели незвичайну майстерню

СУСПІЛЬСТВО

У пошуках бренду: на Кіровоградщині провели незвичайну майстерню

У Бобринецькій ОТГ відбулася майстерня «У пошуках бренду Бобринецької громади». У ній взяли участь місцеві мешканці, які зацікавлені у розвитку туристичної привабливості та впізнаваності  своєї громади. 

20 02 170

Учасники заходу обговорили візуальний код громади,  займалися визначенням концепції логотипу та айдентики майбутнього бренду, який посилюватиме туристичну привабливість та впізнаваність громади, аналіз ідей промоційної продукції.

Особливу цікаву ідею  представила Марія Нечай. Вона розробила макет стилізованого календаря громади, який вразив присутніх оригінальністю ідеї, підбором кольорової гами  та цікавим стилем зображення історичних будівель міста. Обговоривши ідею, учасники майстерню внесли  декілька пропозицій як доповнити календар і Марія погодилася доопрацювати свою ідею та на наступній зустрічі представити макет зі змінами.

20 02 169

Розробка бренду Бобринецької громади відбувається у партнерстві з Бобринецькою міської радою, за участю експертів з брендингу Громадської спілки «Громадські ініціативи України» та Агенції сталого розвитку «Хмарочос» в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» за підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

20 02 168

https://bobrynecka-gromada.gov.ua