10липня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині сільський голова подякував громаді і звільнився за власним бажанням

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині сільський голова подякував громаді і звільнився за власним бажанням

97999219 305116693818496 6904511179335401472 o

Сільському голові Созонівки, що в Кропивницькому районі, Дмитрові Пузакову селяни довіряли керувати громадою тричі.

Та днями він склав свої повноваження. Добровільно.

Відтепер Дмитро Пузаков працюватиме заступником начальника управління інфраструктури ОДА – начальником відділу транспорту та зв'язку.

На власній сторінці у фейсбуці ексголова подякував своїм виборцям.

"За ці 14 років Созонівка стала рідним домом, місцем, де я проводив більшу частину часу, а її мешканці – моєю великою родиною. Цей досвід назавжди залишиться в моєму серці приємним спогадом", – йдеться в повідомленні.

Дмитро Пузаков пригадав, у яких умовах довелося очолювати громаду, та перерахував, що вдалося втілити в життя: відновлено роботу дитячого садочка, опалення та ремонт музичної школи, капремонт ФАПу, побудова понтонного місточка, асфальтування та освітлення вулиць, встановлення дитячого майданчика тощо.

Принагідно подякував усім членам виконавчого комітету, депутатського корпусу та керівникам установ і підприємств села, колективу сільської ради. 

Насамкінець, пояснив причину добровільного відходу від справ.

"Кабінет Міністрів України затвердив новий Перспективний план формування територій громад, в тому числі і Кіровоградської області, відповідно до якого територія Созонівки приєднується до Великої Северинки. Зважаючи на це, маю досить часу для прийняття обдуманого і виваженого рішення...", – зазначив Пузаков.

      Читайте такожКіровоградщина: чи мають громади шанс на збереження статус-кво