28січня2021

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині може залишитися чотири райони, – Мінрегіон

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині може залишитися чотири райони, – Мінрегіон

 17 32

Проект формату майбутніх районів – їхню кількість та склад по кожній області і АР Крим – Мінрегіон уже направив на погодження до центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій та асоціацій органів місцевого самоврядування.

Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій.

«За планом реформи, до середини липня цього року передбачаємо, що Верховна Рада прийме постанову про утворення в Україні нових районів. У зв’язку з цим, уже зараз треба розуміти, як після ліквідації нинішніх і створення нових районів будуть реорганізовуватися місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, як вирішуватимуться між ними питання правонаступництва комунального і державного майна, бюджетних ресурсів, прав та інших зобов’язань», – прокоментував необхідність розробки законопроекту заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.

У відомстві зазначили, що карти майбутніх районів підготовлені на основі пропозицій обласних державних адміністрацій та тривалих консультацій з асоціаціями і експертним середовищем та наголосили, що це є в своїй сукупності лише першим проектним документом, який ще зазнає змін у ході погоджень та попередніх обговорень на рівні Уряду, перед його схваленням.

521 93ё1

Попередньо йдеться про Кропивницький, Олександрійський, Новоукраїнський та Голованівський райони.

Читайте також: Коли на мапі України з’явиться Кропивницька область? 

Кропивницька область: нова назва регіону України 

Кропивницька замість Кіровоградська: Кабмін України прийняв чергове рішення про перейменування ...