06серпня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому ремонтують дороги, змінюють світильники, косять траву, поливають дерева (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому ремонтують дороги, змінюють світильники, косять траву, поливають дерева (ФОТО)

27382 1200x800 2

Комунальні підприємства міста Кропивницького продовжують невтомно працювати, щоб в обласному центрі було чисто та затишно.

27384 1200x800 2

Так, учора, 1 липня, працівники комунального підприємства «Міськсвітло» взялися виконувати технічне обслуговування зовнішнього освітлення вулиці Юрія Коваленка, 23, корпусів 1,2 та 3. Там старі світильники міняли на нові, енергоощадні. Роботи виконували в рамках програми енергозбереження «Світле місто». Такі ж роботи тривали на відрізку вулиці Юрія Коваленка від вулиці Попова до Жадова.

Працівники ЖЕО№ 3 завершили ремонт під“їзду по вулиці Соборній, 40, під“їзду 2.

Спеціалісти КП "Універсал-2005" прибирали місто, вивозили з урн сміття, ліквідовували несанкціоновані сміттєзвалища по вулицях Джерельній та Салтикова-Щедріна. А ще на шляхах по вулицях Острівській і Героїв України ліквідували ями з допомогою УЯРу. Також працював грейдер — вирівнював дорожнє покриття по вулиці Ентузіастів та провулку Севастопольському.

Працівники КП "Благоустрій" викосили траву, вивезли опале листя по місту, ремонтували лавки в сквері Фонтанному та поливали клумби з квітами по місту.

http://kr-rada.gov.ua