06серпня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Що слід зробити сільським радам Кіровоградщини, які мають намір створити ОТГ (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Що слід зробити сільським радам Кіровоградщини, які мають намір створити ОТГ (ФОТО)

01072012ico

Перший заступник голови ОДА Ігор Кузьмін зустрівся з мешканцями села Червона Кам'янка Олександрійського району.

01072007ico

Проблема, яку обговорили, – незадоволення проєктом Перспективного плану Кіровоградщини. Згідно з ним, селa Червонa Кaм\'янкa, Добронaдіївкa, Щaсливе, Ульянівкa, Зелений бaрвінок, Куколівкa та Михaйлівкa мaють стaти чaстиною Попельнaстівської ОТГ.

«Червонокам’янська сільська рада проігнорувала можливість стати ініціатором створення ОТГ і в результаті не пройшла процедури, визначеної законодавством. Тепер місцеві мешканці розгублені й не знають, що їм слід робити далі. Із очільницею управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Вікторією Куліковою проінформували людей про їх чіткі подальші кроки», – зазначив Ігор Кузьмін.

Як пояснив посадовець, перше, що потрібно зробити зараз Червонокам’янській та іншим сільським радам, які мають намір об’єднатися, - затвердити це рішення на сесії і зібрати визначений законом пакет документів.

"Тільки коли органи місцевого самоврядування зможуть зібрати всі необхідні документи, ОДА матиме підстави координувати та сприяти їх бажанню об'єднатися на рівні Кабінету Міністрів України та Міністерства розвитку громад і територій", – заявив перший заступник голови ОДА.

І додав, що  підготують відповідне звернення до Верховної Ради України.

01072008ico

http://www.kr-admin.gov.ua/