19вересня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО За що жителі кропивницьких багатоповерхівок вдячні владі (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

За що жителі кропивницьких багатоповерхівок вдячні владі (ФОТО)

27824 1200x800 2

Нині у Кропивницькому у стані активного ремонту – 14 об’єктів внутрішньо будинкових територіій.  

Днями заступник міського голови Олександр Вергун проінспектував хід та якість виконання ремонтних робіт на них.

За адресою Пацаєва, 4, корпус 2, де жодних капітальних ремонтів не проводили ще з 1978 року, відколи будинок здали в експлуатацію, минулого тижня будівельники взялися за внутрішньобудинкові дороги і розпочали з відмостки по периметру житлового будинку. Після того, як  роботу виконають, відновлюватимуть проїжджу частину  дороги.

"Ми робимо повний капітальний ремонт. Замінимо всі бордюрні камені, частину дороги плануємо розширити, щоб вона стала зручною для проїзду. І обов’язково зробимо новий контейнерний майданчик для збору сміття. Сьогодні на цьому об’єкті працюють десятеро будівельників, але, коли перейдемо до асфальтування, кількість працівників збільшиться", – зазначив підрядник Микола Гайдук.

Місяць тому завершили ремонтувати внутрішньобудинкову дорогу за адресою Волкова, 6, корпуси 4 і 5 та Волкова, 8, корпуси 1, 2 і 3. На роботи з міського бюджету виділили 2,88 мільйона і 840 тисяч гривень відповідно.

27827 1200x800 2

Місцева жителька Галина з радістю поділилася, що відновлення дороги чекали роками.

"У нас тут були такі ями, що машини губили колеса, А ще постійно виникали проблеми із каналізацією. Цього року труби водовідведення відремонтували, і вклали новий асфальт. Тепер бачите, як у нас затишно та комфортно. Ми дуже задоволені і вдячні міській владі за увагу до нашої території", – зауважила пані Галина. 

За словами заступника міського голови Олександра Вергуна, цього року профільною галузевою програмою розвитку ЖКГ передбачено виконання робіт на 68 внутрішньодворових дорогах. Але на те, щоб відновити їх усі, не вистачить фінансів, адже в міському бюджеті на всі об’єкти передбачено 24 мільйона гривень. Тож, частину об’єктів доведеться перенести на наступні роки.

"Цього року ми вже капітально відремонтували 6 внутрішньобудинкових доріг. У стані  готовності – 38 проектно-кошторисних документацій. У роботі – 14 об’єктів. Незабаром запроєктуємо ще п’ять", – повідомив Олександр Вергун.

Одночасно кропивницькі ЖЕО експериментально розпочали виконувати поточні ремонти внутрішньобудинкових доріг. Це робиться тимчасово, поки настане черга капітального ремонту, пояснив Олександр Вергун. Послуга в тариф не входить, скол для ямкового ремонту надає КП “Універсал-2005”. Такі роботи, переконаний посадовець, дозволяють зберегти можливість проїзду у дворах багатоповерхівок до того, як сюди перебазується дорожня техніка.