25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Три оздоровчі табори Кіровоградщини готові приймати дітей на відпочинок

СУСПІЛЬСТВО

Три оздоровчі табори Кіровоградщини готові приймати дітей на відпочинок

Учора, 31 липня, у Кропивницькому відбулось засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації та проведення оздоровчої кампанії нинішнього року.

9020 07 31 15 35 37

Присутні розглянули питання щодо початку оздоровчої кампанії із урахуванням тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції від 30 липня, повідоомили в У ДСНС України в області.

Начальник управління із запобігання надзвичайним ситуаціям полковник служби цивільного захисту Василь Штогрін поінформував присутніх про те, що на території області у літній період поточного року планують розпочати роботу 5 об’єктів відпочинку та оздоровлення дітей.

Заходи з пожежної та техногенної безпеки виконали у повному обсязі у дитячих оздоровчих закладах «Сонячний» (Долинський район), «Дружба» (Олександрійський район) та «Бригантина» (Новоархангельський район). 

Підписання актів готовності всіх таборів до прийому дітей можливе лише за умови їх відповідності вимогам правил пожежної та техногенної безпеки.