27листопада2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Квітуча Новомиргородщина: в області проведуть конкурс кращих садиб та підприємств

СУСПІЛЬСТВО

Квітуча Новомиргородщина: в області проведуть конкурс кращих садиб та підприємств

1ef4c123 52d9 485d acb3 d9d47f26159a

Новомиргородська міська рада оголошує конкурс "Квітуча Новомиргородщина".

Про це Новомиргородським вістям повідомляє директор міського будинку культури Людмила Третяк.

Конкурс проводиться з метою виховання поваги та любові до рідного міста, рідного краю; підтримання громадянами чистоти, охайності, затишку та комфорту на власних садибах і прибудинкових територіях; стимулювання до покращення благоустрою власних садиб та залучення до активної участі в змаганні.

Конкурсом передбачено номінації:

  • "Краща садиба міста Новомиргорода";
  • "Кращий двір багатоповерхового будинку Новомиргорода";
  • "Краща сільська садиба Новомиргородщини";
  • "Краще підприємство Новомиргородщини".

Конкурс проводиться серед власників приватних садиб, жителів багатоповерхових будинків, власників сільських приватних садиб та приватних підприємців в рамках підготовки до святкування Дня міста Новомиргорода. Учасникам конкурсу потрібно зняти 3-4 фото з зображенням двору, будинку, прибудинкової території, а також написати прізвище та ім'я власника, назву підприємства та керівника - для підприємств, вулицю та номер багатоповерхового будинку - для багатоповерхівок. Позначити #Квітуча_Новомиргородщина і розмістити у групі "ДІМ, ДЕ ЗАПАЛЮЮТЬ СЕРЦЯ НОВОМИРГОРОДСЬКИЙ МІСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ".

Оцінювання проводитиметься шляхом онлайн-голосування (за кількістю вподобайок) та за рішенням жюрі, до складу якого увійдуть представники депутатського корпусу міської ради. Переможців буде оголошено 4 серпня 2020 року та нагороджено призами.

Міський голова Ігор Забажан обіцяє чимало сюрпризів, тому — не соромтеся, беріть участь, висилайте фото своїх нерішучих друзів і знайомих. Покажемо, яка красива наша Новомиргородщина!