18вересня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Виходця з Кіровоградщини призначили заступником керівника Офісу президента

СУСПІЛЬСТВО

Виходця з Кіровоградщини призначили заступником керівника Офісу президента

234inaс

Олега Татарова призначили заступником керівника Офісу президента України.

Відповідний указ за № 310 / 2020 оприлюднено на сайті глави держави вчора, 5 серпня

"До компетенції Олега Татарова буде входити формування державної політики у сфері правоохоронної діяльності, експертно-аналітичне забезпечення роботи Офісу Президента України, забезпечення гарантій національної безпеки держави у сферах правоохоронної діяльності, протидії корупції, захисту прав людини", –  повідомляє пресслужба президента.

Також є інформація про те, що "Олег Татаров – доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, адвокат. Тривалий час працював у органах внутрішніх справ, зокрема обіймав посаду заступника начальника головного слідчого управління МВС України, а з 2014 року займався адвокатською практикою, очолював адвокатське об’єднання. Вільно володіє англійською мовою".

Дещо деталізує біографію Олега Юрійовича БізнесЦензор.  У виданні зазначають, що Татаров у 2011-2014 роках обіймав посаду заступника начальника головного слідчого управління МВС під час керівництва міністерством того, хто втік згодом до Росії, Віталієм Захарченком. Під час Революції гідності в тому числі відповідав за кримінальне переслідування її учасників.

Після втечі експрезидента Віктора Януковича в Росію Татаров у 2014-2018 роках очолював юридичний департамент ПАТ "Будівельна корпорація" Укрбуд ", який контролював колишній нардеп  Максим Микитасов.

Уже після звільнення з "Укрбуду" він разом із колишнім керівником в МВС Василем Фаринником став співзасновником адвокатського об'єднання "Татаров, Фаринник, Головко" і однойменного товариства з обмеженою відповідальністю. За даними видання Liga.net, фірму називають "юристами Портнова", колишнього заступника глав Адміністрації президента Віктора Януковича, який повернувся в Україну після перемоги на виборах Володимира Зеленського.

Кропивницький активіст Андрій Лаврусь у своєму Телеграмканалі інформує, що "на суді по обранню міри запобіжного заходу по Балоню в матеріалах справи згадується листування між Балонем і Татаровим".

Лаврусь допускає, що новоризначений Татаров "ймовірно, це і є та особа, з якою переписувався Балонь під час гарячих подій".

Фото – biz.censor.net.ua