19червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Чиї кавуни корисні: на Кіровоградщині баштанні культури перевірили на рівень нітратів

СУСПІЛЬСТВО

Чиї кавуни корисні: на Кіровоградщині баштанні культури перевірили на рівень нітратів

04 3В Олександрії спеціальною робочою групою проведено перевірки торгівельних точок, які реалізують баштанні культури, на вміст нітратів.

Про це інформує Сучасна Олександрія.

Було виявлено, що у деяких відібраних зразках продукції їхня кількість становить від 60 до 310 одиниць.

Найменше небезпечних речовин у кавунах, привезених з с.Новий Стародуб, найбільше – у продукції з Херсонщини.

Також не в усіх реалізаторів на торгових місцях в наявності експертні висновки.

Робочою групою проведено консультаційно-роз’яснювальну роботу з власниками і продавцями та рекомендовано суворо дотримуватися протиепідемічних, санітарно-ветеринарних вимог і правил торгівлі продовольчими товарами на ринках міста.

За результатами обстеження направлено листа до Олександрійського міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Кіровоградській області для вжиття відповідних заходів.