19вересня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив освячення храму (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив освячення храму (ФОТО)

dsc 5543

Перебуваючи з архіпастирським візитом у Кропивницькій єпархії Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 5 вересня звершив освячення храму на честь святителя Миколая Чудотворця села Новоєгорівка та провів Божественну літургію у ньому.

dsc 5256 1

Його Блаженству Епіфанію співслужили митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, настоятель храму священник Олександр Михайленко та місцеве духовенство, інформує пресслужба Київської Митрополії УПЦ.

Після прочитання Євангелія Предстоятель помісної Української Православної Церкви виголосив першосвятительське слово проповіді.

«Вітаю усіх вас із освяченням цього прекрасного храму. Постання нового дому Господнього є найперше виявом нашої віри в Бога, а також нашої вдячності за усі Його благодіяння до нас, адже ми як християни покликані постійно дякувати Богові за все.  Також храм є особливим місцем, де ми приймаємо спасительні Таїнства Церкви.

Живучи у цьому світі ми покликані придбати перш за все духовний скарб. Господь не заперечує, щоб ми мали усе те, що необхідне нам для земного існування. Однак ми не повинні забувати про Бога, не повинні згадувати про Нього лише тоді, коли власними силами не можемо подолати якісь випробування чи хвороби. Отож  у своєму житті потрібно закладати правильні духовні основи. Головною ж цією основою є любов – любов до Бога і любов до ближніх, які не можуть бути справжніми одна без одної. І якщо серед нас повсякчасно пануватиме така любов, то ми будемо тією спільнотою християн,  які рухаються правильним шляхом до Вічного життя».

Згодом за богослужінням лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Після відправи Блаженнійший владика відзначив фундаторів і благодійників храму церковними нагородами та відвідав на подвір’ї парафії святковий концерт української народної пісні.

1 2

dsc 5271 1

118828385 3286688434740608 2729669826619605636 o