29жовтня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Координати незмінні, сенси нові: з нагоди 50-річчя «Вересневих самоцвітів» на Кіровоградщині відзняли фільм

СУСПІЛЬСТВО

Координати незмінні, сенси нові: з нагоди 50-річчя «Вересневих самоцвітів» на Кіровоградщині відзняли фільм

20 09 92

На Кіровоградщині презентували фільм про «Вересневі самоцвіти». Його відзняли з нагоди 50-річчя театрального свята.

Відео присвячене історії «Вересневих самоцвітів». Переглянути фільм можна на офіційній сторінці фестивалю у фейсбуці, інформують в пресслужбі ОДА.

Народний артист України Богдан Бенюк у відео зазначає, що це театральне свято входить у розряд найкращих в Україні.

«Надзвичайно важливо, що творчість, яка зароджується в Кропивницькому, проектується на всі куточки країни. Приїдемо з театром імені Івана Франка, будемо мати можливість спілкуватися з глядачами та обмінюватися думками про розвиток мистецтва. Ті речі, які йдуть з Хутору Надія, тримають нас на цьому світі», – розповів  Богдан Бенюк.

Головний режисер свята Сергій Компанієць висловив думку, що цьогорічні «Вересневі самоцвіти» ввійдуть в історію як фестиваль тривог, надій і мрій.

Організація заходу проходить під гаслом «Координати незмінні. Сенси нові». Свято триватиме на Кіровоградщині з 23 по 27 вересня.

Вперше у «Вересневих самоцвітах» візьмуть участь 25 театральних колективів України. Також свої вистави презентують кращі аматорські театри області.

Окрім цього, родзинкою свята будуть театральна хода, хоровий флешмоб за участі аматорських хорових колективів області, пленер художників України, всеукраїнська презентація цифрового театрального архіву та фестиваль вуличної їжі.