29жовтня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У нинішньому році «Олександрійська ливарна компанія» виробила продукції на 20 мільйонів гривень

СУСПІЛЬСТВО

У нинішньому році «Олександрійська ливарна компанія» виробила продукції на 20 мільйонів гривень

n12В Олександрії діє група підприємств, якість продукції яких відома не лише в нашій державі, а й поза її межами.

Мова йде про ливарні компанії. На початку своєї діяльності, яка припала на 2002 рік, ТОВ «Олександрійська ливарна компанія» спеціалізувалося на наданні послуг із лиття чавуну, сталі, лазерної різки та згинання листового металу. Дещо пізніше розпочався випуск промислових вентиляторів та навісного обладнання, вузлів і запасних частин для сільськогосподарської техніки, інформує пресслужба міської ради.

У процесі розвитку підприємства, розширення видів діяльності, збільшення виробничих потужностей та кількості працівників на базі підприємства протягом 2015 – 2016 років було створено нові компанії – ТОВ «Олександрійська машинобудівна група», ТОВ «Олександрійські лазерні технології», ТОВ «Завод Олександрійська ливарна компанія».

Кількість працівників у групі компаній перевищує 80 чоловік, а обсяг виробленої продукції у 2020 році становить близько 20 млн грн.

Підприємства групи є учасниками спеціалізованих виставок, а висока якість обладнання, що виготовляється, не раз удостоювалася нагород. Зокрема, навісне обладнання, яке виготовляє ТОВ «Олександрійська машинобудівна група», має сертифікат відповідності, який підтверджує, що дана продукція відповідає вимогам безпеки директив ЄС.

Підприємства залишаються провідними у машинобудівній та металургійній галузі Олександрії. Їх продукція користується попитом не тільки в Україні, а й у країнах СНД та Прибалтики.