29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому перерахують голоси по двох дільницях

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому перерахують голоси по двох дільницях

IMG 9334

Підрахунок голосів виборців у Кропивницькому затягується через непідготовленість членів та голів частини дільничних  виборчих комісій.

Дається взнаки й безвідповідальність деяких членів та керівників ДВК, про що свідчить приклад виборчої дільниці № 857.

Так, учора міська територіальна виборча комісія відмовилася приймати привезені її представниками документи через численні неточності в протоколах. Сьогодні вранці нібито виправлені документи привіз секретар ДВК, тоді як мали це зробити голова і два члени комісії. Член ТВК від «Опозиційної платформи - За життя» Петро Чубченко викликав поліцію для фіксації порушень норм Виборчого кодексу.

При перевірці в документах члени ТВК виявили неточності й навіть фальсифікацію результатів. Кандидат до обласної і міської рад від політичної партії «Пропозиція» Олег Колюка (на знімку), який був присутній на засіданні ТВК, розповів «З перших уст», що в протоколі ДВК № 857 по виборах депутатів обласної ради в партії «Перспектива міста» (А. Стрижаков) з'явилося додатково 60 голосів.

«Тому територіальна виборча комісія вирішила провести перерахунок голосів завтра, о 9-ій годині ранку», – додав Олег Колюка.

Стало також відомо, що буде перераховано результати волевиявлення й по ТВК № 930, розташованій у Будинку престарілих. Там дільнична виборча комісія не змогла встановити, за кого віддали свої голоси 122 пацієнти закладу, які взяли участь у голосуванні. Бюлетені перерахують сьогодні ввечері.

Читайте також:  Хто і чому зволікає з оголошенням переможців місцевих виборів у Кропивницькому