СУСПІЛЬСТВО
Школи Кропивницького таки переходять на дистанційне навчання?
- Останнє оновлення: 29 жовтня 2020
На Кіровоградщині освітнім закладам у «жовтій» зоні рекомендують перейти на дистанційне навчання.

Про це повідомив начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Володимир Таборанський, інформує пресслужба ОДА.
«Із 2 листопада рекомендуємо закладам загальної середньої освіти, розташованим на територіях із «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки, перейти на дистанційну форму навчання. Відповідного листа скерував відділам освіти райдержадміністрацій, органам місцевого самоврядування і директорам освітніх закладів обласного підпорядкування сьогодні, 29 жовтня», – йдеться у інформації.
Тим закладам загальної середньої освіти, що знаходяться у «зеленій» зоні, рекомендує забезпечити очну форму навчання з можливістю організації дистанційної для окремих учнів за заявою батьків та змішану форму навчання за умови, що регіон у якому розташоване освітній заклад, не належить до «червоного» рівня.
«Для прийняття рішення щодо форми навчання у школах у кожній окремій адміністративно-територіальні одиниці варто врахувати висновки регіональних комісій із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», – зазначив Володимир Таборанський.
Також посадовець наголосив на необхідності чіткого дотримання протиепідемічних заходів в освітніх закладах і нагадав алгоритм профілактичних дій.
Довідково. Начальниця управління освіти міської ради Кропивницького Лариса Костенко ще вчора, 28 жовтня, поінформувала містян, що діти обласного центру 2 листопада повернуться до навчань.
