СУСПІЛЬСТВО
Відійшов у вічність колишній фінансовий директор заводу «Гідросила»
- Останнє оновлення: 08 грудня 2020

На 76 році життя відійшов у вічність Валерій Ковилецький – колишній фінансовий директор заводу «Гідросила».
Про це йдеться на сторінці Гідросила (Hydrosila) у фейсбуці.
Талановитий фахівець і організатор Ковилецький Валерій Олексійович прийшов на завод у листопаді 1978 року і віддав підприємству 35 років свого життя.
14 років він очолював колектив відділу автоматизованих систем управління, один з кращих в країні. Саме Валерій Олексійович дав потужний імпульс впровадженню IT-технологій на підприємстві, першим інтегрував інформаційні системи управління в виробничі процеси.
Глибоке розуміння всіх аспектів діяльності підприємства і отриманий досвід дозволили йому обійняти посаду головного бухгалтера, а потім стати фінансовим директором і членом правління Акціонерного Товариства «Гідросила». У непрості роки становлення вітчизняного машинобудування професіоналізм і досвід Валерія Олексійовича були направлені на створення стабільного фінансового стану підприємства і створення бази для його розвитку.
У 2006 році Валерій Олексійович був направлений на Мелітопольський завод тракторних гідроагрегатів (зараз «Гідросила МЗТГ) в якості Корпоративного директора та члена наглядової ради. Він постійно був в курсі всіх нагальних проблем підприємства, брав участь в оперативному управлінні виробництвом і підборі керівників підрозділів. Його досвід і талант керівника дозволили новому заводу в найкоротші терміни влитися в сім'ю гідросіловців.
За час роботи Валерій Олексійович виховав безліч висококласних фахівців, які успішно працюють на заводах групи «Гідросила» та сьогодні. Його знання і компетентність завжди високо цінувалися колегами.
Читайте також: Озвучена ймовірна причина смерті колишнього нардепа з Кіровоградщини
