26січня2021

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницький міський голова: Свят буде ще багато, а життя – всього одне

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницький міський голова: Свят буде ще багато, а життя – всього одне

1546635488 rizdvo s

Напередодні світлого Різдва міський голова Кропивницького привітав земляків і побажав усім міцного здоров'я, затишку у родині, миру і добра.

Андрій Райкович наголосив, що мусить говорити не лише про свято: реальна ситуація з коронавірусом залишається складною.

"З новорічною магією всім нам хочеться хоча б трохи поринути у казку, забути про карантин, про маски, про дистанції. Розумію вас, добре розумію. Але впродовж усіх святкових днів поруч із яскравими вітальними листівками у мене на столі свіжа статистика про кількість зайнятих ліжок у реанімаціях, потреби кисню і сумні цифри летальних випадків", – йдеться на сторінці очільника міста у фейсбуці.

Вітаючи медичних працівників, наголошує Андрій Райкович, він чув від них єдине прохання – звернутися до всіх жителів міста  з закликом бути обережними і максимально дотримуватися карантинних правил.

"Зрозумійте: ялинок буде іще багато, а здоров'я, життя – всього одне. Я, як ніхто, розумію медиків", – наголошує міський голова.

Тому звертаючись до земляків напередодні Різдва, Райкович закликає зустріти святий вечір удома, з сім'єю. Зрештою, наголошує він, гаджети дають безліч можливостей надсилати яскраві вітання, щирі поздоровлення звідусіль. Так буде мудро і головне – безпечно.

"Напередодні святвечора звертаюсь до працівників поліції, держпродспоживслужби. Колеги, ми маємо бути серйозними партнерами у боротьбі з пандемією", – зазначає очільник Кропивницького.

І додає, що свято – це не привід після бурхливих вечірок і масових походів до ялинок чи дорогих хрещених забути про ковід і потім потрапляти до лікарняних палат. Місць там уже практично немає.

"Дорогі мої! Дуже хочу, щоб нинішній рік був для нашого міста радіснішим. Без жодних втрат. Тільки з добрими справами і гарними новинами. Усім – здоров'я, тепла, удачі", – побажав Андрій Райкович.

Читайте такожРадісного Нового року: міська влада Кропивницького привітала земляків