26січня2021

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Не паркуватися на узбіччях, – міський голова Кропивницького звернувся до водіїв

СУСПІЛЬСТВО

Не паркуватися на узбіччях, – міський голова Кропивницького звернувся до водіїв

30174 368x264 2

Сьогодні, 13 січня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович звернувся до усіх автовласників обласного центру з вимогою не залишати свої авто на узбіччях доріг.

Особливо там, де курсує громадський пасажирський транспорт, адже це дуже ускладнює якісне прибирання міста від снігових заметів.

"Випав сніг. Це красиво. Але знову проявили себе наші традиційні проблеми: всі узбіччя доріг зайняті машинами ще з вечора. Тому наша комунальна техніка не змогла якісно прибрати дороги, особливо ті, де курсує громадський транспорт. Наголошую, якщо сьогодні ввечері машини знов залишаться на узбіччях, ситуація лише погіршиться. І ви ж будете нарікати на роботу комунальників! Особливо, коли пасажирам доведеться вискакувати з громадського транспорту просто в кучугури снігу, а не на почищені території зупинок. Прошу почути мене і до 19.00 прибрати весь транспорт!", – наголосив Андрій Райкович.

І звернувся до працівників патрульної поліції – бути дієвими партнерами у вирішення цього питання і жорстко контролювати його.

Читайте також: