01березня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Чому комунальники Кропивницького несуть багатомільйонні збитки

СУСПІЛЬСТВО

Чому комунальники Кропивницького несуть багатомільйонні збитки

19 726 січня у Кропивницькій міській раді має відбутися засідання виконавчого комітету, під час якого планують розглянути новий тариф на тепло для мешканців обласного центру.

Про це повідомила директорка департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міськради Ніна Рахуба.

«КП «Теплоенергетик» несе багатомільйонні збитки від того, що чинний тариф не відповідає реальним витратам на виробництво і транспортування теплової енергії. Лише у січні тепловики матимуть від’ємне сальдо у сумі близько 103 мільйонів гривень. Необхідно також врахувати хронічний борг споживачів їхніх послуг – 87,2 мільйона гривень та борги, залишені у спадок іншим теплогенеруючим підприємством, ДП «Кіровоградтепло» ТОВ ЦНТІ УНГА – 67 мільйонів гривень. Все разом утворює надзвичайно складну економічну ситуацію, у якій доводиться працювати і виконувати свої зобов’язання перед містом колективу КП «Теплоенергетик»», – зазначила посадовиця.

Водночас, Ніна Рахуба повідомила журналістам, що у Кропивницькій міській раді активно триває процес розробки нової стратегії теплопостачання обласного центру, яка почне реалізовуватися вже з наступного опалювального періоду.

Нагадаємо, КП «Теплоенергетик» направив до міської ради звернення щодо коригування чинних тарифів.

Читайте також: У Кропивницькому розцінки за тепло наближаються до 70 гривень за квадратний метр