25жовтня2025

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО НОВИНИ ЕКОНОМІКА Комунальна власність Кропивницького поповнилася новими об’єктами житлового фонду

СУСПІЛЬСТВО

Комунальна власність Кропивницького поповнилася новими об’єктами житлового фонду

У міській раді погодили галузеву програму управління розвитку транспорту та зв'язку, а також програму головного управління житлово-комунального господарства.

29 3

Про це інформує пресслужба міськради.

Відповідне рішення було прийнято вчора, 28 січня, під час засідання засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та транспорту в Кропивницькій міській раді.

Цього дня комісія також розглянула та погодила проєкт рішення «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Кропивницької територіальної громади об’єктів житлово-комунального господарства, житлового фонду та основних засобів, які перебувають у комунальній власності територіальної громади смт Нового» у зв'язку з тим, що із січня 2021 року селище Нове обслуговується як один з мікрорайонів міста Кропивницького.