25лютого2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницький банк речей змінив локацію

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницький банк речей змінив локацію

768524cf4eecfdee 1

У Кропивницькому відсьогодні,  22 лютого, банк речей працює за новою адресою: вулиця Полтавська, 81.

Раніше він розташовувався на Вокзальній, 27. Про це ініціаторка створення банку Альона Глініста розповіла Суспільному.

Вирішили переїхати, тому що у старому приміщенні було холодно. "Тут більше місця та тепло. Там було дуже холодно і людям, і волонтерам. Наші дівчата хворіли через це. Ми знаходимося біля полтавського ринку, у тому самому дворі, що швидка допомога".

Кімнату Альона Глініста орендує. Графік роботи банку речей не змінився, працюють у вівторок, четвер та суботу з 12.00 до 14.00.

"Оскільки у нас стало більше місця, можна приносити будь-які речі, єдине прохання - одяг має бути чистим та без дірок, бо такий люди не беруть. Ми його просто складаємо і не знаємо, що з ним робити далі", – сказала дівчина.

Довідково: у Кропивницькому банк речей створила 25-річна Альона Глініста. Тут збирають новий одяг або вживаний у хорошому стані. Дівчина започаткувала його, щоб обмінюватись одягом. "Одного дня я зрозуміла, що мені не вистачає якихось речей. А деякі речі не ношу, вони просто лежать, і комусь вони можуть знадобитись. Вирішила облаштувати місце, куди кожен може принести річ, яку йому набридла, або хоче змінити колір, і взяти те, що йому подобається". Банк речей не для малозабезпечених людей. "Нужденні – це суб’єктивне поняття для кожного. Ми робимо це для всіх людей".

Читайте також: Банк речей у Кропивницькому відновив свою роботу

На Кіровоградщині в ОТГ відкрили банк безкоштовних речей

Ініціативні кропивницькі жінки відкрили незвичний банк