17квітня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Понад п’ять кілограмів канабісу та близько 30 зіппакетів із амфетаміном: на Кіровоградщині викрили наркозбувача (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Понад п’ять кілограмів канабісу та близько 30 зіппакетів із амфетаміном: на Кіровоградщині викрили наркозбувача (ФОТО)

5 3

У рамках розпочатого кримінального провадження, працівники Новоукраїнського районного відділу поліції та управління боротьби з наркозлочинністю в Кіровоградській області ДБН НПУ викрили 48-річного громадянина.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили за місцем мешкання чоловіка понад п’ять кілограмів наркотичного засобу – канабіс, у висушеному і подрібненому стані та стеблах, близько 30 зіп-пакетів із психотропною речовиною – амфетамін різної ваги, дозований психотропний засіб – альфа PVP, пристрій для вживання канабісу з нашаруванням речовини коричневого кольору. Про це повідомили в управлінні боротьби з наркозлочинністю в Кіровоградській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю.

Також виявлено інші речові докази, які вказують на причетність особи до вчинення збуту наркотичних засобів.

4 5

Вилучене направлено для проведення експертиз до Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Поліцейські продовжують розслідування в рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів».

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.

2 9

Національної поліції України