СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому боротимуться з корупцією серед нечистих на руку чиновників (ФОТО)
- Останнє оновлення: 26 лютого 2021

На Кіровоградщині запрацювали два відокремлених підрозділи ГО «СтопНелегал»: кропивницький міський та обласний.
Про мету та завдання громадського об’єднання, головним принципом якого є «закн один для всіх», присутніх інформували вчора, 25 лютого.
Пресконференцію за участю колег та представників нової громадської організації провела журналістка Людмила Макей. Учасниками розмови стали молодий політик, юрист, засновник ГО «Українська правозахисна агенція» Павло Дейнеко – голова відокремленого обласного Кіровоградського підрозділу громадської організації, та членкиня НСЖУ Оксана Чіканчі, яка протягом трьох років очолювала ГО «Життя без корупції».

Промовці зосередили увагу учасників заходу на завданнях організації в боротьбі з корупцією серед нечистих на руку чиновників, держслужбовців, шляхах протидії тіньовому аграрному сектору та одночасному захисту прав легальних виробників-аграріїв.
«Саме через нелегалів, які вибудовують бізнес без належно оформлених документів та під прикриттям корумпованих чиновників, легальний бізнес недоотримує прибуток, а держава втрачає кошти для скарбниці. Легальна робота, чесна конкуренція з іншими учасниками ринку, знання законів і розуміння, що правила для всіх однакові. Так ведуть свій бізнес і підприємці, які поважають законодавство і їм не байдужа доля країни», – зазначив голова правління ГО «СтопНелегал» Денис Шинкаренко.
Окрім основних напрямків діяльності ГО проводить спецпроєкти, останні з яких – по нелегальних звалищах, небезпечних маршрутах, акції щодо розв’язання наявних конфліктів між їхніми учасниками за участю всеукраїнських ЗМІ, створення робочих груп, соціологічні опитування, наповнення матеріалами сторінки у фейсбуці «СтопНелегал Кропивницький».
Анатолій Саржевський,
фото автора
