17квітня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Життя у дорозі: як ветеран із Олександрії став далекобійником

СУСПІЛЬСТВО

Життя у дорозі: як ветеран із Олександрії став далекобійником

03 03В.Руденко

2021 рік для двадцяти дев’ятирічного мешканця міста Олександрії Володимира Руденка розпочався вже на новій роботі.

Як працюється на новому місці Володимиру?

«Чудово. Головне 0 мати бажання працювати, не втрачати надії, самостійно опановувати нові знання і рухатися вперед. А мені є до чого прагнути, адже хочу бути затребуваним», – ділиться враженнями молодий чоловік.

Попри свій молодий вік, Володимир вже встиг спробувати себе у різних сферах професійного життя та брав участь у проведенні АТО/ООС. У складі окремого загону спеціального призначення військової частини 3006 чоловік провів більше року у зоні бойових дій на посаді старшого інструктора з водіння автотранспорту. Під час несення військової служби пройшов справжнє загартовування та повну переоцінку життєвих цінностей.

Додому Володимир повернувся наприкінці 2019-ого, після закінчення контракту, і одразу ж зіштовхнувся з проблемою працевлаштування. Через деякий час по допомогу у пошуку роботи колишній військовослужбовець звернувся до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Кар’єрний радник допоміг чоловікові визначити наявні перспективи працевлаштування та конкурентні переваги на ринку праці. Згодом з’явилася вакансія у ФОП Сілаєва М.Ю., яка здійснює свою діяльність у сфері перевезень вантажів автомобільним транспортом. До кандидатів на посаду водія автомобільного транспорту роботодавець спеціальних вимог не ставив, але шукав людину відповідальну, організовану та порядну.

Усім вимогам роботодавця Володимир відповідав, адже мав і відповідну освіту, і досвід. 

Вже близько місяця Володимир працює водієм вантажного автомобіля MAN. Роботодавець працівником задоволений.

Зі слів Володимира, для нього головним є те, що у нього не просто є робота, а ще й та, яка подобається: чоловік  перевозить вантажі по території України. 

Олександрійський МЦЗ