17квітня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині приймальні відділення облаштовують пандусами

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині приймальні відділення облаштовують пандусами

05032102ico

Приймальні відділення, які нині ремонтують в області, відповідають нормам облаштування безбар’єрного доступу для людей з особливим потребами.

Про це розповів перший заступник голови Кіровоградської ОДА Валерій Жалдак під-час робочої поїздки до лікарень Світловодська і Олександрії.

«Щодня ми бачимо, як важко людям з милицями або в інвалідних візках долати сходи, бордюри, відчиняти двері. Це складно навіть у тих установах, які вони змушені відвідувати регулярно, – поліклініках, лікарнях. Водночас у розвинених країнах уже давно міська інфраструктура відповідає вимогам безперешкодного доступу. Всі приймальні відділення розташовані на першому поверсі, змонтовані пандуси, двері мають більшу ширину, туалетні кімнати обладнані необхідними ручками. Всі вимоги інклюзії – витримано. Тут буде зручно людям, яким важко пересуватися самостійно», – зазначив Валерій Жалдак.

На стадії завершення будівництво цих приймальних відділень. Після оновлення там зможуть приймати більше пацієнтів. А завдяки новому обладнанню – розширяться можливості діагностики та лікування.

Загальна сума кошторису по двох об’єктах становить близько 35 мільйонів гривень.