17квітня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Хто має подбати про порядок на кропивницьких зупинках (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Хто має подбати про порядок на кропивницьких зупинках (ФОТО)

30941 368x264 2

Технічний і санітарний стан зупиночних комплексів та прилеглої до них території виявився у центрі обговорення під час робочої наради у Кропивницькій міській раді.

Учасниками наради, організованої департаментом з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради, стали  керівники і власники закладів торгівлі, які здійснюють торговельну діяльність на зупинках громадського транспорту, поінформували в пресслужбі міської ради.

"Кропивницький є обласним центром, до якого приїжджають гості з різних міст України і світу. Зовнішній вигляд міста – це його інвестиційна привабливість. Тому надзвичайно важливо забезпечити належний рівень торговельного обслуговування населення, поліпшити зовнішній вигляд об'єктів торгівлі", – зауважила директорка департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Ніна Рахуба.

30940 368x264 2

У ході розмови обговорювалося питання необхідності дотримання вимог правил торгівлі, прав споживачів, наведенні ладу у торгівельних залах, а також на прилеглих територіях.

"Не всі підприємці приділяють належну увагу зовнішньому вигляду торговим точкам. Управління провело обстеження п'ятдесяти п'яти зупиночних комплексів, де розміщені об'єкти торгівлі. Значна їх кількість потребує негайного благоустрою. Це кіоск мереживної торгівлі “Тютюнок” по проспекту Університетський та вулиці Попова, мережа магазинів “Короваєво” по вулиці Соборній, Короленка, Яновського, магазин “Наша ряба” в районі Балашівка, “Мініма”, магазин розміщений на зупинці “Мелодія” та по вулиці Тельнова, кіоски “Замки. Кючі”, “Сіті торг”, “Оптика” по вулиці Соборній, магазин на зупинці “Колгоспний ринок”, магазин “Крамниця” на зупинці “Парк Ковалівський” та вулиці Кавалерійській, “Вацак” по вулиці “Попова”, павільйон по Олександрійському шоссе на зупинці “АС №1”, павільйон по вулиці “Пацаєва”, “Одяг” на Попова та  павільон по вулиці Тельнова, 1-г на зупинці “Черемушки”, – наголосила начальниця управління торгівлі та побутового обслуговування населення департаменту Алла Козлова

Вона звернула увагу учасників наради на відсутності куточку споживача, виявлену при перевірці у більшості магазинів та поставила вимогу оновити необхідні документи.

В.о. начальника спецінспекції міської ради Олександр  Брюховецький нагадав  представникам торгівельних підприємств про штрафні санкції за недотримання правил благоустрою міста.

Керівникам закладів торгівлі поставлене завдання до 18 березня навести лад на своїх торгових точках з благоустроєм прилеглої території.

З 18 по 20 березня планують провести повторне обстеження закладів торгівлі. У третій декаді березня відбудеться  повторна нарада  за участі керівників торговельних підприємств.