17квітня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Волонтери долучаться до інформування населення Кіровоградщини з питань вакцинації

СУСПІЛЬСТВО

Волонтери долучаться до інформування населення Кіровоградщини з питань вакцинації

05032106ico

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Назаренко провів робочу зустріч із Уповноваженою президента України з питань волонтерської діяльності Наталією Пушкарьовою та гендиректором Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максимом Доценком учора, 5 березня.

У ході зустрічі обговорили розширення співпраці у напрямках розвитку волонтерства.

Уповноважена зауважила, наразі в Україні впроваджуються молодіжні програми, які популяризують культуру волонтерства серед молоді.

«Найближчим часом волонтери долучатимуться до інформування населення з питань вакцинації. Водночас приділятимуть увагу допомозі вразливим категоріям населення. На жаль, у наш час, трапляються випадки, коли люди, які живуть у найвіддаленіших населених пунктах, отримують допомогу лише завдяки волонтерам і саме від їхніх дій може залежати чиєсь життя», – зазначила Наталія Пушкарьова.

Андрій Назаренко підкреслив, що Кіровоградщина готова до співпраці у будь-яких форматах.

«Ваша робота, робота Товариства Червоного Хреста України має надважливе значення, особливо сьогодні, у час пандемії. І я повністю розділяю прагнення до розширення волонтерської, просвітницької роботи. Найближчим часом ми плануємо масштабну зустріч із очільниками громад Кіровоградщини. Запрошую вас на неї, щоб особисто презентувати ініціативи та напрацювання», – додав очільник регіону.