30листопада2023

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Безбар’єрний простір: жителів Кропивницького та області запрошують до обговорення. Яким йому бути

СУСПІЛЬСТВО

Безбар’єрний простір: жителів Кропивницького та області запрошують до обговорення. Яким йому бути

2456 655

В Україні триває робота над Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору.

Після презентації напрацювань експертів розпочався етап громадського обговорення проєкту стратегії. Долучитися запрошують і жителів Кіровоградщини. Про це повідомила начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Вікторія Кулікова.

«До розробки документу залучено понад 230 експертів з усієї України. Їхні напрацювання стали основою для проєкту Стратегії. Наразі стартував процес громадського обговорення, до якого може долучитися кожен через онлайн-платформу», – зазначила Вікторія Кулікова.

За її словами, мета цього етапу – доопрацювати документ, зробити його максимально дієвим та ефективним, таким, що відповідає запиту суспільства та враховує пропозиції всіх зацікавлених сторін.

Ознайомитися з проєктом Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору можна на сайті Мінрегіону за посиланням https://bit.ly/2OajTI1.

Пропозиції та зауваження приймаються до 24 березня 2021 року:

  • через онлайн-форму https://cutt.ly/vzncCfo
  • на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • листом на адресу 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, Директорат просторового планування територій та архітектури, Міністерство розвитку громад та територій України.

Також у рамках громадських обговорень Нацстратегії відбудеться низка публічних онлайн зустрічей, які будуть доступні до перегляду для всіх бажаючих.