17квітня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Вшанували пам’ять героя: у Кропивницькому назвали переможців турніру з таеквон-до (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Вшанували пам’ять героя: у Кропивницькому назвали переможців турніру з таеквон-до (ФОТО)

31398 1200x800 2

У Кропивницькому  відбувся турнір з таеквон-до ITF, присвячений пам'яті загиблого в АТО спецпризначенця Олексія Волохова.

31393 1200x800 2 1

Змагання проходили в спортивній залі дитячо-юнацького клубу «Надія» управління молоді та спорту Кропивницької міської ради.

На турнір традиційно запросили батьків Олексія: Олега Вікторовича та Світлану Юріївну. Батько розповів про сина, про його захоплення таеквон-до та побажав учасникам змагань мужності, наснаги і впевненості у собі.

31395 1200x800 2

Заступниця начальника управління молоді та спорту Катерина Черкасська висловила слова вдячності батькам Олексія Волохова за гідне виховання справжнього патріота України.

"20 березня Олексію Волохову мало б виповнитися 29 років, але йому назавжди залишиться 22-річним. Впевнена, що ім’я героя АТО, спецпризначенця Олексія Волохова, який загинув під час виконання бойового завдання, звучить не тільки під час урочистостей, присвячених героям АТО. Його ім'я  в наших серцях, і ми зробимо все, щоб наші діти зрозуміли неоціненний внесок Олексія Волохова в історію нашої незалежності", – наголосила Катерина Черкасська.

31394 1200x800 2

У змаганнях взяли участь спортсмени ДЮСШ №2, дитячо-юнацьких клубів «Мрія» та «Надія» та компаніївської ДЮСШ «Юність». Турнір проходив за програмою туль та спаринг.

Переможцями турніру стали: Єгор Рожко, Михайло Пастух, Аміна Рожкова, Дмитро Калюжний, Павло Лисенко, Тимур Орлов, Костянтин Шупрудько, Давид Орловський, Єгор Василішин, Ульяна Аксьонова, Михайло Прудкун, Максим Сабада, Микола Пучко, Дмитро Артеменко, Артем Вдовиченко, Єгор Бугаєнко, Владислав Бойко, Денис Бойко, Ілля Бутурлименко, Артем Кружинський, Віра Владимирська, Антон Трюханов, Матвій Іванов, Ілля Зюнзя, Микита Кудін, Валерія Макаренко.

31396 1200x800 2Довідково: 24 червня 2014 р. близько 17.00 під Слов’янськом, в районі c. Красноармійське, Донецької області, російські найманці збили гвинтокрил Мі-8МТ. Дев’ятеро військовослужбовців, які знаходились на борту, загинули. Серед них і бійці 3-го полку спецпризначення: старший солдат Олексій Волохов і старший солдат Олександр Кондаков.

5 липня у Кропивницькому відбулася громадська панахида-прощання з Олексієм Волоховим та Олександром Кондаковим.

Олексій Волохов, військовослужбовець Кіровоградського гарнізону, старший розвідник 3-го окремого полку спеціального призначення. Олександр Кондаков, старший солдат Збройних сил України, радист радіогрупи, 3-й окремий полк спеціального призначення.

19 липня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, обидва військовослужбовця відзначені — нагороджені орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

26 серпня 2014, рішенням виконкому міської ради Кропивницького герої також нагороджені відзнакою «За заслуги 2 ступеня» (посмертно).

Читайте також: Юні гімнастки Кропивницького перейняли естафету у титулованих землячок