08серпня2022

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Як екоактивісти Кропивницького долучилися до пошуку ділянки під майбутній МакДональдз

СУСПІЛЬСТВО

Як екоактивісти Кропивницького долучилися до пошуку ділянки під майбутній МакДональдз

27145 1200x800 2

У планах МакДональдз – відкриття закладу мережі у Кропивницькому.

Йдеться про наступний рік.

«Наразі МакДональдз розглядає ділянки для відкриття у 2022 році закладів у Кропивницькому та Маріуполі, а також компанія відкрита до пропозицій щодо місця розташування перших закладів у Чернівцях та Ужгороді», – в інтерв'ю журналу НВ розповіла генеральна директорка МакДональдз в Україні Юлія Бадрітдінова.

Ця новина когось потішила, когось засмутила, а місцевих екоактивістів примусила діяти. Вони вже категорично виступили проти будівництва МакДональдзу у центральному сквері Кропивницького.

"Джерела, що мають відношення до ринку фастфуду, кажуть, що МакДональдз побудують на місці Центрального скверу – всі дерева в ньому вирубають, бо ж потрібно буде місце і для парковки, і для тераси, і для МакДрайву (замовлення з вікна автомобіля) і т.п. Сквер – єдину зелену в центрі міста – просто буде знищено", – йдеться на сторінці "Озеленення Кропивницький".

Натомість активісти громадського об’єднання «Озеленення Кропивницький» пропонують під забудову альтернативну ділянку.

IMG 8528

"Не менш приваблива ділянка розташована на центральній площі Богдана Хмельницького (одразу за пам’ятником), перехрестя вул.Декабристів (Л.Куценка) і просп.Винниченка. Ця велика ділянка в самому центрі стоїть обгороджена і порожня вже десятки років, і власник не робить на ній нічого. Можливо, він погодиться її продати", – зазначають активісти у листі до керівництво компанії McDonald’s Україна.

І додають детальний план місцевості.

166888888 10214990014102828 4633045808256484610 n

Читайте також: У центрі Кропивницького рубають ліс 

У Кропивницькому через суд розірвуть договір оренди міського скверу

Чому у Кропивницькому запустили механізм розірвання договору оренди у центральному сквері міста