18вересня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому через суд розірвуть договір оренди міського скверу (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому через суд розірвуть договір оренди міського скверу (ФОТО)

IMG 8312

Ідеться про сквер Центральний, що розташовується на розі вулиць Гоголя та Великої Перспективної.

IMG 8311

Цей сквер понад десять років тому міськрада передала в оренду на 49 років приватному підприємству, яке зобов'язувалося перетворити його на зону комфортного відпочинку. Відтоді орендарем нічого не зроблено, й перебувати сьогодні в цьому сквері – себе не поважати. Лавки для сидіння – занехаяні й потрощені, жахливого вигляду урни, сміття прибирається невчасно, а доріжки, вимощені бетонними плитами більше тридцяти років тому, в такому стані, що користуватися ними небезпечно для здоров'я перехожих.

У той же час містом ширяться чутки про зведення тут МакДональдзу – ресторану швидкого харчування.

"До нас і справді звертаються деякі ділки з такою пропозицією. Але розміщення в сквері МакДональдзу означатиме знищення не частини зелених насаджень, а всього скверу, чого ми не можемо допустити", – прокоментував ситуацію міський голова Андрій Райкович.  

Він також повідомив про намір міськради звернутися до суду за розірванням договору оренди скверу приватним підприємством.

"Ми вже навіть підготували відповідні документи", – додав міський голова.

Він сподівається, що місту вдасться повернути управління сквером. Адже в такий спосіб було вже повернуто управління тролейбусним парком і готелем "Київ". До речі, тривала оренда не пішла цим об'єктам на користь. При поверненні жоден із них і близько не нагадував собою об'єкт, яким колись він передавався в оренду. І якщо тролейбусний парк функціонує сьогодні вже більш-менш нормально, то готель "Київ" дуже далекий від цього, оскільки його повернуто з такими, образно кажучи, "хвостами", що їх ще довго треба буде відрубувати, а сам об'єкт – приводити до порядку.

"Справа в тому, що  використовуючи різні незаконні способи й наближеність до влади деякі підприємці поспішили багато що там набудувати й закріпити це як приватну власність", – пояснив Андрій Райкович.

Міський голова переконаний, що розірвання договору оренди Центрального скверу піде на користь місту та його жителям.

IMG 8315

Читайте також:  Кропивницький міський голова – про перспективи Балашівської промзони

Потрібен гарний господарник: секретар міськради Кропивницького дав пораду жителям новобудови

За що жителі кропивницьких багатоповерхівок вдячні владі

 

Спорудження собору ПЦУ в Кропивницькому мають погодити в міністерстві культури та інформаційної політики