29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Гроші на житло медикам Кіровоградщини привласнив директор фірми-підрядника

СУСПІЛЬСТВО

Гроші на житло медикам Кіровоградщини привласнив директор фірми-підрядника

26 2

У Кіровоградській обласній прокуратурі затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора одного із товариств з обмеженою відповідальністю за ознаками кримінальних правопорушень.

За даними слідства,  у 2018 році  у Бобринці, за рахунок субвенції з державного бюджету, розпочали реконструкцію будівлі дитячої консультації Бобринецької ЦРЛ під відомче житло для медичних працівників.

Директор фірми-підрядника, що виконувала ремонтні роботи на вказаному об’єкті, у  порушення вимог договору підряду, в акти виконаних робіт умисно вніс неправдиві відомості щодо обсягу та переліку фактично виконаних робіт та будівельних матеріалів, що не відповідало дійсності, чим спричинив матеріальну шкоду державі на 172 тис грн.

Нині директору ТОВ інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.191  (привласнення майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч 1 ст.366  (службове підроблення) КК України.

Досудове розслідування кримінального провадження  здійснювалиють слідчі  слідчого відділення поліції №3 Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області.