13червня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Розгляд питання про встановлення ставок єдиного податку кропивницькі депутати перенесли

СУСПІЛЬСТВО

Розгляд питання про встановлення ставок єдиного податку кропивницькі депутати перенесли

32607 1200x800 2

У Кропивницькій міській раді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та податкової політики.

Члени комісії  підтримали запропонований на  розгляд виконавчого комітету міської ради проєкт рішення про перерозподіл видатків за бюджетними програмами в межах загального обсягу бюджетних призначень головних розпорядників бюджетних коштів на 2021 рік та включені до порядку денного чергової сесії міської ради проєкти рішень про встановлення ставок туристичного збору та про встановлення ставок збору за місця для паркування транспортних засобів, інформує пресслужба міської ради.

А от розгляд питань  про встановлення ставок єдиного податку і про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної, одноголосним рішенням перенеслина наступне засідання комісії. На переконання членів комісії  запропоновані до впровадження ставки податків попередньо мають обговорюватися із підприємцями - представниками місцевого бізнесу.

У роботі постійної комісії взяли участь секретар міської ради Олег Колюка, заступник міського голови Михайло Бєжан та керівники виконавчих органів міської ради.