21вересня2021

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Внаслідок негоди без електропостачання залишилися 129 населених пунктів на Кіровоградщині (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Внаслідок негоди без електропостачання залишилися 129 населених пунктів на Кіровоградщині (ФОТО)

2231

Як інформували раніше, учора, 20 липня з 19:30 по 20:30 на території області та Кропивницького спостерігалося погіршення погодних умов у вигляді дощу, місцями сильного, граду та шквалу 15-20 м/с.

4443

Задля ліквідації наслідків негоди особовий склад ГУ ДСНС в області впродовж минулої доби надав допомогу з розпилювання та прибирання 36 дерев, що впали на житлові будинки, автомобілі, проїжджі частини доріг (Кропивницький район та м. Кропивницький – 23 дерева; Новоукраїнський район – 6; Голованівський район – 4; Олександрійський район – 3), тричі надано допомогу по відкачуванню дощових вод з підвалів та подвір’їв житлових будинків (15 м3) м. Кропивницький, вилучено 11 одиниць техніки з ускладнених ділянок доріг у м. Кропивницький (вул. Острівська, Київська, Кропивницького, Преображенська, Вокзальна), повідомили в ГУДСНС України в області.

Сім разів залучали пожежно-рятувальну техніку Кропивницького на пожежі електрощитових, короткі замкнення електромережі без послідуючого горіння та спрацювання АПС.

5845

Внаслідок аварійного спрацювання автоматичної системи захисту ЛЕП без електропостачання залишились 129 населених пунктів повністю та 29 частково на території 4-х районів, а саме: у Кропивницькому районі – 4 н. п. повністю та 6 н. п. частково; Новоукраїнський район – 65 н. п. повністю та 11 – частково; Олександрійський район – 16 н. п. повністю 9 – частково; Голованівський район – 44 н. п. повністю, 3 – частково.

До відновлювальних робіт залучено бригади місцевих РЕМ ПрАТ «Кіровоградобленерго».

Загиблих та травмованих внаслідок погіршення погодних умов немає.

Від ГУ ДСНС в області залучали 89 чоловік особового складу та 21 одиницю техніки. 

4206

  Читайте також: