25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Депутати погодили рішення про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Кропивницького"

СУСПІЛЬСТВО

Депутати погодили рішення про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Кропивницького"

107094328 3303885252976547 8886007530918370277 n

Сьогодні, 7 вересня, депутати міської ради погодили рішення про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Кропивницького”.

За видатні заслуги перед територіальною громадою міста, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного машинобудування та виробництво конкурентоспроможної продукції, створення нових робочих місць, сприяння підвищенню авторитету міста Кропивницького в Україні та за її межами, активну громадську діяльність та з нагоди 267-ої річниці заснування міста” вирішили звання присвоїти голові Наглядових рад "Гідросили" та "Ельворті" Павлу Штутману.

Рішення підтримали 34 обранці.

Довідково: загальний стаж роботи Павла Леонідовича у сфері машинобудування – 37 років. Він має низку інших відзнак та нагород, зокрема і почесне звання “Заслужений працівник промисловості України”. Павло Штутман відомий на Кіровоградщині і за її межами, як засновник міжнародної агропромислової виставки “АгроЕкспо” та голова обласного об'єднання організацій роботодавців.

Читайте також: Слово – за депутатами: виконавчий комітет міськради погодив цьогорічну кандидатуру почесного громадянина Кропивницького

Хто стане людиною року у Кропивницькому цьогоріч: питання відкрите