25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Запрограмовану на здоров’я містян локацію відкрили у Кропивницькому

СУСПІЛЬСТВО

Запрограмовану на здоров’я містян локацію відкрили у Кропивницькому

34295 1200x800 2

Першу локацію в рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» у кропивницькому парку Перемоги у відкрили вчора, 7 вересня.

241453957 390833249219254 315506726027985611 n

Запрограмовану на здоров’я локацію презентували міський голова Кропивницького Андрій Райкович та голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна.

На облаштування майданчика з міського бюджету витратили майже 130 тисяч гривень. Андрій Райкович та заступник міського голови Сергій Колодяжний оглянули новий об'єкт. 

"Чим більше у Кропивницькому буде таких локацій, тим швидше обласний центр ставатиме комфортним і привабливим. Особливо для молодіІ. У пріоритетах розвитку нашого міста заплановано багато важливих заходів, на реалізацію яких необхідні колосальні кошти", – зазначив міський голова.  

На думку очільника міста, кожен об’єкт у Кропивницькому, від маленького паркового спортивного простору до потужної автомагістралі, є важливим і знаковим для інфраструктури, адже в ньому зосереджена колективна праця усієї громади.

«Активні парки – це безкоштовна можливість подбати про власне здоров’я та фізичну активність. Все що потрібно робити – це прийти в один з таких парків, відсканувати QR код за допомогою телефону та вибрати програму тренувань. Все дуже просто, зручно і доступно», – пояснила Марія Чорна.

У кожного "Активного парку" є свій координатор – людина, яка працює тричі на тиждень на локації та може розповісти, як почати тренування та як виконувати вправи.

34296 1200x800 2

У парку Перемоги координатором працює Владислав Валіхновський, тренер із волейболу, кандидат у майстри спорту, і до того ж, тато відомих у Кропивницькому та унікальних у світі чотирьох дівчаток-близнючок.

Довідково: наповнення активних парків передбачає обов’язкові елементи – лавочку, шведську стінку та бруси/турнік, а також варіативні (сходинки, координаційна лінія та вільний простір). Поруч розташовані навігаційні таблички з QR-кодами – відсканувавши їх за допомогою смартфону, можна перейти на спеціальний сайт і обрати для себе рівень складності вправ та ознайомитись з технікою їхнього виконання.

34290 1200x800 2

Читайте також: Активний парк: у Кропивницькому відкриють перший із понад двадцяти подібних