22жовтня2021

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині налагодили злочинну схему заволодіння бюджетними коштами

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині налагодили злочинну схему заволодіння бюджетними коштами

928523 5238y6

Кіровоградська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом протиправної діяльності групи посадових осіб державних підприємств з розкрадання бюджетних коштів виділених на ремонт доріг та неналежного виконання службових обов’язків під час здійснення технічного нагляду за ремонтом доріг.

За даними слідства, посадові особи державного підприємства автомобільних доріг та керівники підрядних організацій налагодили злочинну схему заволодіння бюджетними коштами, виділених на ремонти автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Кіровоградщини, інформує пресслужба обласної прокуратури

У ході проведеного правоохоронними органами комплексу заходів встановлено факти розкрадання вказаними особами бюджетних коштів  в особливо великому розмірі шляхом підробки документів та завищення фактичної вартості проведених робіт, проведення робіт з невідповідністю проектно-кошторисної документації та не у відповідності до державних будівельних норм.

У рамках досудового розслідування кримінального провадження проведено санкціоновані обшуки в офісних приміщеннях підприємств у ході яких вилучили документацію протиправної діяльності злочинної групи.

Одному з посадовців державного підприємства повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України. В ході слідства встановлено, що через зловживання посадовцем своїм службовим становищем, державі завдано збитків на майже півмільйона гривень.

Досудове розслідування здійснюють  слідчі СУ ГУНП в Кіровоградській області, оперативний супровід – управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області ДСР НП України.