22жовтня2021

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницькі комунальники готують будинки до зими і впорядковують підвальні приміщення

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницькі комунальники готують будинки до зими і впорядковують підвальні приміщення

34684 368x264 2

Підготовка  до осінньо-зимового періоду багатоповерхових житлових будинків, які знаходяться в управлінні житлово-експлуатаційних організацій № 2 і 3, йшлося вчора, 20 вересня, під час апаратної наради міського голови.

За інформацією начальників ЖЕО Олени Петрусенко та Олександра Довгаля,  на територіях обслуговування підприємств відремонтовано майже шість тисяч квадратних метрів покрівель. У під’їздах замінено на металопластикові віконних блоків на загальну суму більше ніж 800 тисяч гривень.

Виконано значні обсяги планових ремонтних робіт внутрішньобудинкових мереж водопостачання, водовідведення та теплопостачання (у тому числі, із заміною запірної арматури), оголовків димовентиляційних каналів, зовнішніх і внутрішніх водостічних труб, електрощитових, піддашків тощо.

Керівники ЖЕО № 2 і 3 також озвучили інформацію щодо ходу робіт із впорядкування підвалів. Загалом, з початку року працівники цих житлово-експлуатаційних організацій прибрали підвали у 282 будинках. Вивезено майже 1 700 м³ побутового та будівельного сміття.

40 підвальних приміщень можуть використовуватися як найпростіші укриття. Їх також прибрали, просушили, відновили освітлення, встановили замки, передали ключі на відповідальне зберігання та розмістили оголошення щодо їх місцезнаходження.